Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi

Thanks! Share it with your friends!

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Added by admin
6 Views
Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi videosu yoğun istek üzerine SAMSUMG teknisyenlerimiz tarafından çekilerek Youtube kanalımıza yüklenmiştir. Ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda gerçekleştirilmiştir.

Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi süresi servisimize geldiğiniz taktirde ortalama 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR
™ https://goo.gl/p3LtYz

Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda telefonunuza özel üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

1. Ekran değişiminde komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
2. Değişim sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez.
3. Telefon ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner ve ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
4. Hediye olarak kırılmaz cam koruyucu takılır.

Samsung Galaxy Note 8 ekran tamiri sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

GSM İLETİŞİM ADRES BİLGİLERİ

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy
TEL : 0216 550 40 60
GSM : 0532 772 48 72
Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan Samsung Galaxy Note 8 telefonunuzun ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır.
Category
Mobiles

Post your comment

Sign in or sign up to post comments.

Comments

Be the first to comment